Ana Sayfa

GTA 6 Çıkış Tarihi ve Nerede Geçeceği Sızdırıldı!

19.12.2016 - 20:24:49
GTA 6 Çıkış Tarihi ve Nerede Geçeceği Sızdırıldı!

GTA serisinin son sürümü olması beklenen GTA 6’nın çıkış tarihi, çıkacağı platformlar ve oyunun nerede geçebileceği sızdırıldı.

Oyun severlerin vazgeçemediği GTA serisinin son paketi yani GTA 6 yine önce konsollara gelecek. PS4, Xbox Scorpio için önce yayınlanacak oyun PC kullanıcılarını da fazla bekletmeyecek. GTA 6 Konsol ve PC sürümlerinin 2020 yılında çıkacağı konuşuluyor.

GTA 6 tüm oyun dünyasının en çok beklediği seri oyunlardan biri. Yapımcı Rockstar bir sonraki AAA kategorisi oyununun Red Dead Redemption 2 olduğunu duyurmuş ancak GTA severler için bir şey söylememişti. Red Dead Redemption 2 için yapılan açıklamada oyunun 2017 kışında çıkacağı belirtilse de bu henüz kesinleşmiş değil. Her ne kadar GTA 6 için Rockstar’ın ağzını bıçak açmasa da 2019 Aralık ile 2020 Mart ayları arasında GTA 6’nın Konsol ve PC’ye geleceği sızdırıldı.

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

2016’nın başlarında Rockstar’ın 2016 yılının sonlarına doğru bir AAA kategorisinde oyun duyurabileceği dedikoduları yayılmıştı.  Beklentiler GTA 6 hakkında bir açıklama gelebileceği yönündeydi ancak açıklanan ve fragmanı yayınlanan oyun Red Dead Redemption 2 olunca GTA beklentisi başka bahara kalmıştı. Rockstar’ın yönetcisi Leslie Benzie, GTA 6 için çalışmaların başladığını ağzından kaçırdı. Tam olarak bir tarih söylememiş olsa da otoriteler oyunun 2019-2020 Aralık- Mart ayları arasında çıkışına yüksek olasılık veriyorlar.

GTA 6 Nerede Geçecek?

GTA 6’nın nerede geçeceğine dair kesin bir bilgi hala paylaşılmış değil. Ancak dedikodulara göre, birden fazla harita ve ülkeye yayılabileceği olasılığı gittikçe ağırlık kazanıyor. Yani oyunda görevler hem ABD’de hem de dünyanın belli başlı bazı önemli şehirlerine yayılan görevler şeklinde gelişebilir.

GTA 6 Grafikleri Nasıl Olacak?

Aşağıda GTA 6’nın arabalarının oyun içinde nasıl görüneceğine dair bir Redux Mod video örneği de internette dolaşıyor. Elbette bu REDUX mod GTA 6 oyununu böyle görüneceği anlamına gelmiyor. Ancak arabaların gerçekçi tasarımları hakkında ne kadar özenli olunabileceği hakkında bir fikir verebiliyor.

 

Bu haber 6126 kişi tarafından okundu.

EN SON EKLENENLER

YORUMLAR

Henüz yorum eklenmemiş.

YORUM YAZ

Reklamlar